ABOUT US

סטודיו 37 | תכנון ועיצוב פנים
»» וידיאו ארט קצר המציג את אופי הסטודיו, באדיבות מגזין העיצוב Life Style –  PNIM -מגזין על אנשים העוסקים בעיצוב בתים ועל אלו שגרים בהם.
»» במסגרת התכנית של נדב בורנשטיין ל'חי בלילה'– בחיפוש אחר בתים יפים ודירות מעוצבות, בא לביקור ולשיחה קלילה מעצב הפנים ינאי פרישר.

 אנו דנה ורותם, זוג בחיים הפרטיים וצוות לעבודה בסטודיו 37  

הסטודיו מספק שרותי תכנון ועיצוב פנים, ייעוץ, ליווי מקצועי וניהול פרוייקטים.

אנו מתמחים בתכנון ועיצוב טוטאלי -Total Designers – של דירות, בתים פרטיים, חדרי מלון ייחודיים וחללי משרדים.

היכרותנו היא רבת שנים, תחילתה, בתקופת לימודי התואר במכון הטכנולוגי חולון,H.I.T, כשכבר אז היינו חברים טובים ושותפים מוצלחים בפרויקטים מאתגרים. אנו עובדים בהרמוניה וסינרגיה מושלמת ולשנינו אידיאולוגיה אסתטית ושפה משותפת. אנו שותפים לאותם רעיונות ופתרונות יצירתיים במיצוי פוטנציאל הטמון בכל חלל, ואיך להסב אותו למרחב פונקציונאלי מרווח ונוח, ובעל מראה יפה וייחודי.

המטרה העומדת לנגד עינינו בכל תהליך של תכנון ועיצוב פנים יסודי, היא ליצור בתים ודירות לאנשים ומשפחות, כאלו שכיף לחיות בהם, כיף לארח בתוכם ותמיד כיף לחזור אליהם. בתים אשר בראש ובראשונה נותנים מענה לכל הצרכים הייחודיים של לקוחותינו ובמקביל מצליחים לעורר השראה באופן יומיומי, להיות אסתטיים ומרעננים מבחינה עיצובית ולעמוד במבחן הזמן. 

יחד ובהשלמה תמידית, אנו 'תופרים' את הפרויקט מכל כיוון, החל משלב הסקיצות והתכנון וכלה בשלבי העיצוב וההפקה בפועל עד ליצירת 'המוצר' המוגמר. מקום שחיים בו. מקום שמשרת ועונה על כל הפונקציות שהציבו בפנינו לקוחותינו ואף יותר.

יש לנו שתי בנות, אוליביה ודריה, ובבית, אנו חיים ונושמים אמנות ועיצוב מקשת רחבה של תחומים ודיסיפלינות, החל מארכיטקטורה קלאסית ומודרנית, עיצוב אופנה וטקסטיל ועד לעיצוב תעשייתי, תקשורת חזותית, אמנות פלסטית ותיאטרון. לכל אלה השפעה ישירה ועקיפה על כל תכנון ועיצוב פנים שאנו עושים. מעבר לכך, יש לנו אהבה והערכה עצומה לאדריכלים הראשונים שעבדו בארץ ישראל ואשר הביאו עימם את בשורת המודרניזם מאירופה ואת תחילתו של תחום אדריכלות הפנים \ עיצוב הפנים הטוטאלי בארץ. ( לוטה כהן, דורה גד, היינץ פנחל, דוד דה מאיו וכו' ) 

                                                               – – –  

דנה גוטמן סולרצ'יק – חוקרת ונושמת עיצוב . בוגרת המכון הטכנולוגי חולון (H.I.T) בהצטיינות במחלקה לעיצוב פנים – B.Design. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ויחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. דנה התמחתה במשרדי אדריכלות שונים ולימדה במקביל במכללה למנהל בלימודי התואר לעיצוב פנים. גוטמן, בעלת יכולת יוצאת דופן בניהול פרויקטים מורכבים והוצאתם לפועל. עולמה של דנה רווי ברעיונות וביצירתיות, דמיון מפותח ויכולות טכניות מרשימות. המשיכה של דנה לעיצוב אופנה וטקסטיל ניכרת בכל פרויקט אליו ניגשת והתוצאה באה לידי ביטוי בחלל הפנים. דנה מביאה איתה אל שולחן העבודה יכולת ייחודית בביצוע ריבוי משימות במקביל תוך כדי הובלה למצויינות .

רותם סולרצ'יק – מעצב ייחודי ואמן בנשמה. בעל כישרון תפיסה מהיר וראייה מקורית וייחודית של תכנון ועיצוב חלל. סולרצ'יק בוגר המחלקה לעיצוב פנים B.Design מהמכון הטכנולוגי חולון (H.I.T). רותם התמחה כמעצב בסטודיו בינלאומי לעיצוב, הציג בתערוכות מגוונות בארץ ובתערוכות בינלאומיות בעולם ביניהן ה- 'Euro Shop' ה 'Tendence' בגרמניה ועוד. רותם מסתכל על חלל בדרך שאינה שגרתית ומביא אל השולחן מנעד רחב של יכולות גראפיות, טכניות ותלת מימדיות. רותם סולרצ'יק, גולש גלים מקצועי – free surfer – . במסגרת טיוליו הרבים למדינות אקזוטיות מביא איתו רוח חדשה של זרימה והשראה הנוצקים ישירות אל תוך עיצוב הפנים ובאים לידי ביטוי באווירה חומרית, יצירתית ושונה .

                                                               – – –  

כל פרויקט הוא ייחודי עבורנו 

במסגרת תהליך התכנון ולמעשה לכל אורכו ורוחבו של הפרויקט אנו מנהלים דו שיח משותף עם לקוחותינו וזאת על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבורם, הן מבחינת נוחות – גישה – תנועה ופונקציונליות במרחב והן מבחינת כל התשתיות הדרושות לבית מתפקד ואפקטיבי עבור האנשים החיים בו. (תכנון אינסטלציה, חשמל ותאורה, תקשורת, מערכות חימום ומיזוג אויר).

למעשה התכנון והעיצוב הולכים יד ביד , העיצוב החזותי והפרקטי כולל תכנון מקיף של נגרויות תוך שימת דגש על מקומות איחסון לפי הצורך, תכנון ועיצוב מטבח יעיל (ומהמם), ע"פי עיקרון משולש העבודה וכמובן שילוב נכון ומדוייק של פרטי ריהוט, גופי תאורה, אמנות ופיסול.

הנטייה שלנו היא לשלב בין חומרים "גבוהים" ל "נמוכים" בין  אלמנטים טכנולוגיים לבין אובייקטים ברי קיימא כאשר העיקרון על פיו אנו פועלים הוא שכל עיצוב פנים שאנו עושים יעמוד במבחן הזמן והחומרים שנבחרו ונוצקו לתוכו יתיישנו בצורה מכובדת ואף ישתבחו עם השנים !

כחלק מתהליך העיצוב אנו משלבים פרטי רדי מייד ואמנות מקורית שלנו המתבססת על עולם התוכן של לקוחותינו כך שהתוצר המתקבל תמיד מפתיע ומעניין .

 – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 

 מספר אפשרויות העשויות לענות על מבוקשכם 

 + תכנון ועיצוב פנים טוטאלי מא' ועד ת' | סקיצות, סט תכניות עבודה מלא לביצוע, פריסות חללים רטובים, כתב כמויות מקיף לשם מכרז קבלנים וספקים שונים, חוברת נגרות שלמה הכוללת גם את תכנון ועיצוב המטבח, ליווי מקצועי לבחירת סניטרים, ריצוף וחיפוי, גופי תאורה ולמעשה כל החומרים והאביזרים המשולבים בפרויקט. כמו כן, במסגרת זו אנו מספקים פיקוח אדריכלי בשטח בכל שלבי הפרויקט. אנו נלווה אתכם בעזרת הדמיה ריאליסטית אשר תמחיש לאורך כל התהליך את התוצאה הרצויה ותשמש כמפת דרכים עבורנו ועבורכם.
 + הלבשת הבית | עיצוב פנים טוטאלי ללא הכאב ראש של שבירת קירות ושינוי מיקומי תשתיות. כל מה שאתם חושבים שכלול בעיצוב הבית, אבל בלי לפרק אותו ! סיימתם את השיפוץ ? מעוניינים לרענן את הבית שאתם חיים בו ? רכשתם דירה\בית ואינכם מעוניינים בשינוי תשתיות והריסה מאסיבית ? השרות הזה מותאם לצרכיכם החל מתכנון נגרויות, בחירת גופי תאורה וריהוט מוזמן, טקסטיל, סטיילינג ופרטי אמנות, כמו כן, גם תכנון ועיצוב מטבח וחדרי הרחצה, תכנון ריצופים וחיפויים ועוד.
 + הום סטיילינג | חיפושים ספציפיים לבית או דירה קיימת, הטאץ' האחרון שיהפוך את הבית שלכם לכייפי, מעוצב ובסופר סטייל.
 +ימי סיבוב, קניות ורכישות | תהליך קצר ומהנה… של יום אחד או מספר ימים ממוקדים ומתומצתים שבהם אנו מרכזים קניות ובחירות לדירה או לבית. יום כזה הוא מעין מסע כייפי ועשיר בתוכן שבו הלקוח מסיים "בבת אחת"  לאבזר את ביתו ?.
 יום סיבוב מרוכז כולל 6 שעות אינטנסיביות שבסיומן רואים תוצאות ונשארים עם טעם של עוד.
 + פגישת ייעוץ ממוקדת בבית הלקוח | בין אם זה חידוש אזור מסוים בדירה קיימת או בדירה הנמצאת בתהליך שיפוץ. בפגישה זו לא נשארים בידיים ריקות, אתם מקבלים מאתנו רשימה מלאה ומקיפה של TO DO LIST ספקים אמינים וחנויות מומלצות. מתאים למי שמעוניין לקבל הנחיות מאוד מפורטות אך ליישמן בצורה עצמאית, בקצב שלכם ובזמנכם הפנוי, פגישות לפי דרישה וצורך ספציפי.
 + עבודת פרינט ארט ייחודית | עבודות מודפסות ( אין הגבלת גודל ) על חומרים שונים כגון : עץ, ברזל, זכוכית ועוד. התמחור תלוי גודל וחומר נבחר. ← Print Art

 – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 

»» קליפ – ארט מבית 'MED BREAKS' – עבור חברת 'קורונה' – העוסק בחוייה העוצמתית של גולשי הגלים. הפעם בעיר תל אביב. רותם פותח את הסרטון בכמה תובנות מעניינות- במעבר מן העיר הסואנת העשויה בטון, אל תוך הטבע והים הפתוח. שינוי מצב הצבירה, ממוצק לנוזלי…
קצת השראה מהעולם | רותם במסע גלישה מהפנט באיים המלדיביים 
Beautiful Free Surfing
שתף: